RUSZYŁ NABÓR WNIOSKÓW NA ODBIÓR ETERNITU – AKTUALIZACJA !!!

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego ogłosił nabór na odbiór i utylizację eternitu w ramach projektu „Lubelskie bez azbestu”

W dniach 11.02 – 09.03.2026r. w Urzędzie Gminy Stanin, Stanin 62, 21 – 422 Stanin w pokoju nr 8 będą przyjmowane zgłoszenia lokalizacji materiałów zawierających azbest, który został zdemontowany i zabezpieczony na terenie posesji.

Formularze zgłoszeń wraz z innymi załącznikami dostępne są w Urzędzie Gminy Stanin, pokój nr 8 oraz na stronie internetowej gminy.

Wypełnione i podpisane przez właściciela nieruchomości zgłoszenie należy złożyć:

  • osobiście w siedzibie Urzędu Gminy Stanin, Stanin 62, 21 – 422 Stanin, pokój
    nr 8 w godzinach: pn-pt. 7:30-15.30;

Do złożenia zgłoszenia wymagane jest: dokładne podanie ilości (m²) azbestu oraz nr działki.